P a y L a ş T ı k Ç a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P a y L a ş T ı k Ç a

Her türlü paylaşım burda

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

CEZA feat FUAT-İLLEGAL

2 posters
YazarMesaj
''PSİKO''RAP..FUCK..metal
Üsteğmen
Üsteğmen
''PSİKO''RAP..FUCK..metal

hobiler : ÖĞRENCİ(AMELE)

CEZA feat FUAT-İLLEGAL Empty
MesajKonu: CEZA feat FUAT-İLLEGAL   CEZA feat FUAT-İLLEGAL Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 12:45 am

DJ FUNKY C FATAL FLEX CEZA FUAT ERGIN.

Zemin beton trip atar.akenetonla susar.verin jeton bir bakisla iskeleton bakar.Tek atisla poligon yanar.Gel kasar varligin kasar.patlar kasa her kafaya patla.bese yapar dordun ile carpar.kantarla mantar tartar bu barbar.Dolasir akunun asidiyle gargara yapar.koptu yarbay.harhar.her dakika zarar.zararda solmadan lale oldu dolma.kase gorup azmam.saliselik gezmez.Agaclardan kopmam geliR.gecer chrismise.Berlinde camilerden ezan okutmazlarmis kismet.Yerdeki yaraliya dokunmazlarmis katlet.Fuat rapi birakmis(asla)Gelis yaslar dolar kuvetler yasla.atesi atese verir yeksin gazla.bicilecek MC ler bugday ve arpa.

NAKARAT:

CEZA:

BENCE RAP BU YEKTE KAL.BIRAKMAZ HIC MI MECAL.

FUAT:

BIR OLTA ATTIM DENIZE KALMIS MI DALMAMIS KI KEFAL.

CEZA:

OLDU SOZLERIM MI VARDI SIZDE OLMAMIS MEAL.

FUAT:

DENIZDE COKTUNUZ KUM OLDUNUZ FUATSA ILLEGAL(CEZAYSA ILLEGAL)

CEZA:

Feyz al rapimden kop ve bana purple heyz al.Panik yapip kac.Gerisinin dayanilmaz onun ki bol para ve derisi yuzulesi B-BOY yuzune bakasim yok kinim yok.Ekibim rapim back im zaten etiketinin yari fiyati senin rapin.Semazen gibi doner ama yalana hakka ben donerim hakkaten.Kapat cami kapat.Illegal bu ruzgar yok mecal.Dilime ilmelal diye dua ederim ben.Geceler benim.Ekini degil rap hepinizin ekin.Bekleyin hasat zamani geri gelecegim evime.Vakit takip elime nakit yada kina yakin.Zafere kosan fuat a ve bana dayanamaz kulak otesi yok haricimiz kurak.(nakarat)

AYBEN:

Ben bu notada kendim oldum.Her bi rotada kaybim oldu.Oltalarda yemde yoktu.Bosphorusda tek bir ordu.Noktalarda nakarat oldu.Yaptigim bu serenad aska dair tek bi yoldu.AYBEN OLDU.BENCE BU RAP YEK MEAL VAR.Istisnaya yok mecal.Bir elde mikrofon ve gozlerimde kalmamis su var.Bir anda oldunuz bi sah ve matla geldi tarumar.Denizde ottunuz RAP okyanus AYBEN ISE ILLEGAL.
PeSiMiSt TeEnAgEr FaTi!
**Korgeneral**
**Korgeneral**
PeSiMiSt TeEnAgEr FaTi!

Okul/İşyeri : MeSaL 9/C
hobiler : sago-kolo-hayko dinlemekden hoşlanırım!!!

CEZA feat FUAT-İLLEGAL Empty
MesajKonu: -   CEZA feat FUAT-İLLEGAL Icon_minitimePtsi Ocak 14, 2008 12:47 am

ellerine saglık kardeşim Very Happy Very Happy Very Happy

CEZA feat FUAT-İLLEGAL
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CEZA feat FUAT-PARDON