P a y L a ş T ı k Ç a
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

P a y L a ş T ı k Ç a

Her türlü paylaşım burda

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

GALATASARAY BASKETBOL OKULLARI

YazarMesaj
PeSiMiSt TeEnAgEr FaTi!
**Korgeneral**
**Korgeneral**
PeSiMiSt TeEnAgEr FaTi!

Okul/İşyeri : MeSaL 9/C
hobiler : sago-kolo-hayko dinlemekden hoşlanırım!!!

GALATASARAY BASKETBOL OKULLARI Empty
MesajKonu: GALATASARAY BASKETBOL OKULLARI   GALATASARAY BASKETBOL OKULLARI Icon_minitimeSalı Ocak 08, 2008 12:08 am

Türkiye’de basketbolun sevilip yaygınlaşmasına ve oynanmasına öncülük eden Galatasaray Spor Kulübü, basketbol okullarına da farklı bir anlayış getiriyor.

GALATASARAY markasının itibarı ile basketbol sevgisinin birleşeceği okulumuz, 6-16 yaş grubundaki kız-erkek gençleri basketbolu doğru öğrenip oynamaya davet ediyor.

Türkiye'de basketbolun sevilip, yaygınlaşmasına ve sporcu yetiştirilmesine öncülük eden Galatasaray Spor Kulübü, kış basketbol okullarını 15 Eylül 2007'de hizmete açılacaktır.

Galatasaray Basketbol Okulları'nın faaliyette olacağı salonlarda, yaş grupları için özel olarak belirlenmiş programların uygulanması, gün ve saat olarak standart olacak. Galatasaray Basketbol Okulları'nda altyapıya yönelik en yeni ve en doğru programlar, antrenörlerimiz tarafından öğrencilerimize titizlikle uygulanacak.

Galatasaray Basketbol Okulları'nda bütünlüğü ve takım ruhunu sağlayabilmek için öğrencilerimizin tek tip forma giyme zorunluluğu vardır.

ANA HEDEFLERİMİZ
# Galatasaray Basketbol Okulları'nda yetişen sporcuların sadece teknik eğitimlerini değil, sosyal anlamda da gelişimlerini sağlamak.

# Galatasaray Basketbol Okulları'ndan yetişip Galatasaray Altyapı Takımları'nda oynayacak sporcularımıza eğitim bursları sağlayarak sadece yıldız sporcu değil, nitelikli sporcu da yetiştirmek.

# Galatasaray Basketbol Okulları'nda verilecek eğitimin sonunda, gerek fizik, gerekse fundamental olarak öne çıkan sporcularımızı Galatasaray'ın altyapı takımlarına (Minik, Küçük, Yıldız, Genç) yönlendirmek.

EĞİTİM FELSEFEMİZ
# Galatasaray Basketbol Okulları'nda, çalışmaların yapıldığı her salonda gün ve saat olarak aynı standart eğitim, titizlikle seçilmiş antrenörlerimiz tarafından uygulanacaktır.

# Galatasaray Basketbol Okulları'nda görev alacak antrenörlerimiz, oluşturduğumuz felsefe doğrultusunda altyapıya yönelik periyodik eğitim seminerleri alacaklardır.

# Sporcularımızla ilişkilerimizi sadece antrenmanlarla sınırlamayacak, çeşitli sosyal aktivitelerde onlar ve onların velileriyle sık sık bir araya geleceğiz. Ayrıca, antrenör-sporcu-veli ilişkileri, sporcu beslenmesi ve sağlığıyla ilgili uzman danışmanlar, çalışmalarımızda yardımcı olacaklardır.

İRTİBAT NUMARALARI
Florya Metin Oktay Tesisleri / Florya (212) 573 03 39 - 573 40 91-663 82 13

GALATASARAY BASKETBOL OKULLARI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bursaspor 2 - Galatasaray 2